Category Archives: KROUŽEK

Rybářský tábor 20.-22.9.2019 – Dvorský rybník

Poprázdninový tábor se znovu uskuteční opět u velmi dobře zarybněného Dvorského rybníka u Kotovic. Předpokládané zahájení je v pátek kolem 16:00. Odvoz individuálně nebo domluvit s M.Smolákem. Spát se bude jako vždy ve společném stanu, takže každý svoje lehátko a spacák. Tradičně zajištěno jídlo po celou dobu včetně nedělního oběda. Rodiče mohou s námi. Mohou i ty děti, které si to chtějí zkusit. Doufáme, ženám vyjde počasí. Více v připravovaných propozicích. Dotazy, domluva a zajištění lehátek kdykoliv nebo na kroužku. Základní propozice zde. Mapa.

Rybářský tábor – 21. – 23.6. – Hádek

Letošní první tábor se opět uskuteční na našem Hádku. Předpokládané zahájení je v pátek po škole. Spát se bude jako vždy ve společném stanu, takže každý svoje lehátko a spacák. Tradičně zajištěno jídlo od páteční večeře po nedělní oběd. Rodiče mohou s námi. Popř. možno děti přivézt jen na část tábora (přes den, odpoledne, apod.). Mohou i ostatní, kteří si to chtějí třeba jen zkusit. Dotazy, domluva a zajištění lehátek kdykoliv nebo na kroužku. Základní propozice zde.

Rybářský tábor 28.-30.9. – Dvorský rybník

Poprázdninový tábor se znovu uskuteční opět u velmi dobře zarybněného Dvorského rybníka u Kotovic. Předpokládané zahájení je vzhledem k volnu v pátek již ve 12:00. Odvoz individuálně nebo domluvit s M.Smolákem. Spát se bude jako vždy ve společném stanu, takže každý svoje lehátko a spacák. Tradičně zajištěno jídlo po celou dobu včetně nedělního oběda. Rodiče mohou s námi. Mohou i ty děti, které si to chtějí zkusit. Doufáme, ženám vyjde počasí. Více v připravovaných propozicích. Dotazy, domluva a zajištění lehátek kdykoliv nebo na kroužku. Základní propozice zde. Mapa.

Vánoční besídka – 21.12.2017 v 16:30

Tradiční kroužková vánoční besídka se uskuteční v klubovně ve čtvrtek 21.12.2017 od 16:30.
Proběhne občerstvení a možná děti najdou něco i pod stromečkem.
Těšíme se.

Rybářský tábor 8.-10.9.2017 – Dvorský rybník

Poprázdninový tábor se potřetí uskuteční opět u velmi dobře zarybněného Dvorského rybníka u Kotovic. Předpokládané zahájení je v pátek v 18:00. Od klubovny odjezd mezi 16:00 a 17:00 nebo individuálně, stejně tak odvoz. Spát se bude jako vždy ve společném stanu, takže každý svoje lehátko a spacák. Tradičně zajištěno jídlo od páteční večeře po nedělní oběd. Rodiče mohou s námi. Mohou i ty děti, které si to chtějí zkusit. Doufáme, ženám vyjde počasí, i když ty noci nevypadají teple. Více v připravovaných propozicích. Dotazy, domluva a zajištění lehátek kdykoliv nebo na kroužku. Základní propozice zde. Mapa.

Rybářský tábor 23. – 25.6.2017 – Hádek

Letošní první tábor se opět uskuteční na našem Hádku. Předpokládané zahájení je v pátek v 17:00. Spát se bude jako vždy ve společném stanu, takže každý svoje lehátko a spacák. Tradičně zajištěno jídlo od páteční večeře po nedělní oběd. Rodiče mohou s námi. Popř. možno děti přivézt jen na část tábora (přes den, odpoledne, apod.). Mohou i ostatní, kteří si to chtějí třeba jen zkusit. Dotazy, domluva a zajištění lehátek kdykoliv nebo na kroužku. Základní propozice zde.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat