TÁBORY

Rybářské tábory

V průběhu roku pořádáme dva rybářské tábory formou prodloužených víkendů. První bývá před prázdninami, druhý koncem září. Jezdíme na rybník Lipí u Manětína, na Hracholusky nebo k našemu Hádku. Byli jsme již i u Berounky v Nadrybách. Nyní plánujeme Dvorský rybník. Formou vícedeního závodu děti soutěží, ale nikoho nenutíme. Náhradní program se vždy najde.

OBECNÉ PROPOZICE:
Součástí tábora je nejen samotný rybolov, ale i různé hry a soutěže, posezení u ohně.  Rodiče se mohou přijet podívat kdykoliv.
Odjezd – příjezd: každý může podle svého, společně mezi 16:00 a 17:00 od klubovny, oficiálně začínáme většinou v pátek kolem cca 18:00 na místě a konec je v neděli po obědě.
Ubytování: pro děti je zajištěno ubytování ve velkém stanu na vlastních nebo půjčených lehátkách, vlastní stany možno postavit. WC, když není, tak řešeno pomocí TOITOI. Voda je vždy k dispozici. V případě Hracholusek vše ve zděném objektu.
Strava: Pro děti bude zajištěna snídaně, oběd i večeře. Buď formou dovážky nebo bude vařeno přímo na místě.
Cena: Pro děti z rybářského kroužku je celá akce včetně stravy hrazena Rybářským spolkem.
Další informace: Doprava a další věci budou upřesňovány na rybářském kroužku nebo na 739077813 (M.Smolák).
Věci sebou: povinné rybářské vybavení, spacák, lehátko (možno domluvit zapůjčení) a dobrou náladu
Oblečení dle počasí (pláštěnky, sluneční brýle, pokrývky hlavy, krémy, holínky,…) + rezervní, sportovní + hygiena, repelenty na klíšťata – zodpovídají rodiče.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat